Tabela Eerste Divisie Holandia

# Team MP W D L F A G P
1 NAC Breda 4 4 0 0 12 2 +10 12
2 Almere City 4 3 1 0 10 4 +6 10
3 Roda JC Kerkrade 4 3 0 1 11 4 +7 9
4 Cambuur 4 2 1 1 11 5 +6 7
5 Telstar 4 2 1 1 8 7 +1 7
6 Eindhoven 4 2 1 1 6 5 +1 7
7 De Graafschap 3 2 0 1 11 9 +2 6
8 Excelsior 4 2 0 2 14 10 +4 6
9 Den Bosch 4 2 0 2 7 7 +0 6
10 NEC 4 2 0 2 5 5 +0 6
11 Jong PSV 4 2 0 2 8 10 -2 6
12 AZ II 4 2 0 2 11 14 -3 6
13 Go Ahead Eagles 3 1 1 1 2 3 -1 4
14 FC Volendam 4 1 1 2 4 6 -2 4
15 Helmond Sport 4 1 1 2 2 4 -2 4
16 MVV 4 1 1 2 3 10 -7 4
17 Jong Ajax 4 1 0 3 5 8 -3 3
18 Jong FC Utrecht 4 1 0 3 3 6 -3 3
19 TOP Oss 4 0 1 3 3 10 -7 1
20 Dordrecht 4 0 1 3 2 9 -7 1

Eerste Divisie Holandia wyniki

wtorek, 22 września, 2020
Den Bosch 2 - 0 MVV
Excelsior 1 - 2 Telstar
poniedziałek, 21 września, 2020
Jong FC Utrecht 0 - 2 NAC Breda
AZ II 7 - 3 De Graafschap
niedziela, 20 września, 2020
NEC 0 - 1 Almere City
sobota, 19 września, 2020
TOP Oss 2 - 2 Cambuur
piątek, 18 września, 2020
Roda JC Kerkrade 4 - 0 Dordrecht
Go Ahead Eagles 0 - 3 Jong Ajax
Jong PSV 1 - 2 Eindhoven
Helmond Sport 0 - 1 FC Volendam
wtorek, 15 września, 2020
FC Volendam 1 - 3 NEC
Almere City 3 - 0 TOP Oss
poniedziałek, 14 września, 2020
Jong FC Utrecht 1 - 2 AZ II
NAC Breda 2 - 1 Den Bosch
Jong Ajax 1 - 2 Jong PSV
niedziela, 13 września, 2020
Telstar 1 - 2 MVV
sobota, 12 września, 2020
De Graafschap 4 - 0 Roda JC Kerkrade

Eerste Divisie terminarz - najbliższe mecze

piątek, 25 września, 2020
Almere City 6:45 PM Helmond Sport
Dordrecht 6:45 PM AZ II
MVV 9:00 PM TOP Oss
Cambuur 9:00 PM Jong FC Utrecht
sobota, 26 września, 2020
NAC Breda 4:30 PM Jong PSV
niedziela, 27 września, 2020
De Graafschap 12:15 PM NEC
FC Volendam 8:00 PM Go Ahead Eagles
poniedziałek, 28 września, 2020
Jong Ajax 6:45 PM Excelsior
Telstar 9:00 PM Den Bosch
wtorek, 29 września, 2020
Eindhoven 6:45 PM Roda JC Kerkrade
piątek, 2 października, 2020
Jong PSV 6:45 PM Telstar
Go Ahead Eagles 6:45 PM Jong FC Utrecht
AZ II 9:00 PM MVV
NAC Breda 9:00 PM Jong Ajax
sobota, 3 października, 2020
NEC 4:30 PM Eindhoven
niedziela, 4 października, 2020
Roda JC Kerkrade 8:00 PM FC Volendam
poniedziałek, 5 października, 2020
Excelsior 6:45 PM De Graafschap
TOP Oss 9:00 PM Dordrecht
wtorek, 6 października, 2020
Den Bosch 6:45 PM Almere City
Helmond Sport 9:00 PM Cambuur