Tabela Ligi albańskiej

#TeamMPWDLFAGP
1Teuta Durrës28131322811+1752
2Vllaznia Shkodër2814863617+1950
3Partizani Tirana28131144017+2350
4Laçi2813963522+1348
5Tirana28111073323+1043
6Kukësi28106123734+336
7Kastrioti Krujë2879122134-1330
8Bylis2868142237-1526
9Skënderbeu Korçë2858152347-2423
10Apolonia Fier2838171851-3317

Liga albańska wyniki

niedziela, 18 kwietnia, 2021
Laçi2 - 1Bylis
Skënderbeu Korçë0 - 1Teuta Durrës
Apolonia Fier0 - 6Vllaznia Shkodër
sobota, 17 kwietnia, 2021
Partizani Tirana3 - 1Kastrioti Krujë
Kukësi2 - 2Tirana
niedziela, 11 kwietnia, 2021
Partizani Tirana3 - 0Bylis
sobota, 10 kwietnia, 2021
Apolonia Fier0 - 2Teuta Durrës
Laçi0 - 0Vllaznia Shkodër
Skënderbeu Korçë0 - 0Tirana
Kastrioti Krujë0 - 3Kukësi
niedziela, 4 kwietnia, 2021
Kukësi0 - 1Skënderbeu Korçë
Tirana5 - 2Apolonia Fier
Bylis1 - 1Kastrioti Krujë
sobota, 3 kwietnia, 2021
Teuta Durrës1 - 0Laçi
Vllaznia Shkodër0 - 0Partizani Tirana
niedziela, 21 marca, 2021
Partizani Tirana0 - 0Teuta Durrës
Laçi1 - 2Tirana
Kastrioti Krujë0 - 1Vllaznia Shkodër
Bylis2 - 1Kukësi
Apolonia Fier1 - 2Skënderbeu Korçë

Liga albańska terminarz - najbliższe mecze

sobota, 24 kwietnia, 2021
Kastrioti Krujë1:00 PMLaçi
Vllaznia Shkodër1:00 PMSkënderbeu Korçë
Bylis1:00 PMApolonia Fier
Teuta Durrës4:00 PMTirana
Partizani Tirana4:00 PMKukësi
środa, 28 kwietnia, 2021
Skënderbeu Korçë1:00 PMBylis
Apolonia Fier1:00 PMKastrioti Krujë
Laçi1:00 PMPartizani Tirana
Kukësi4:00 PMTeuta Durrës
Tirana4:00 PMVllaznia Shkodër
niedziela, 2 maja, 2021
Kastrioti Krujë2:00 AMSkënderbeu Korçë
Laçi2:00 AMKukësi
Vllaznia Shkodër2:00 AMTeuta Durrës
Partizani Tirana2:00 AMApolonia Fier
Bylis2:00 AMTirana
sobota, 8 maja, 2021
Kukësi2:00 AMVllaznia Shkodër
Teuta Durrës2:00 AMBylis
Tirana2:00 AMKastrioti Krujë
Skënderbeu Korçë2:00 AMPartizani Tirana
Apolonia Fier2:00 AMLaçi

 

Albańska Superliga jest najwyższą w hierarchii klasą rozgrywkową w piłce nożnej w tym kraju. Występuje w niej 10 klubów i funkcjonuje w systemie awansów i spadków z albańskiej Pierwszej Dywizji. Sezony trwają od sierpnia do maja, A drużyny rozgrywają po 36 meczów każdy z każdym (grając z każdą drużyną w lidze cztery razy, dwa razy u siebie i dwa razy na wyjeździe). Rozgrywki zostały założone w 1930 roku.