Tabela Ligi azerskiej

#TeamMPWDLFAGP
1Ararat10532146+818
2Ararat-Armenia9531143+1118
3Alashkert10532118+318
4Lori105231111+017
5Noah114431511+416
6Urartu9432138+515
7Van11317711-410
8Shirak10127829-215
9Pyunik1005528-65
10Gandzasar000000+00

Liga azerska wyniki

sobota, 12 grudnia, 2020
Pyunik0 - 2Shirak
czwartek, 10 grudnia, 2020
Van0 - 1Ararat
wtorek, 8 grudnia, 2020
Lori3 - 2Shirak
niedziela, 6 grudnia, 2020
Pyunik0 - 1Ararat-Armenia
sobota, 5 grudnia, 2020
Van0 - 1Noah
środa, 2 grudnia, 2020
Pyunik1 - 1Lori
Ararat-Armenia0 - 0Ararat
wtorek, 1 grudnia, 2020
Noah1 - 1Urartu
poniedziałek, 30 listopada, 2020
Alashkert2 - 1Van
sobota, 28 listopada, 2020
Lori0 - 1Ararat-Armenia
piątek, 27 listopada, 2020
Ararat1 - 1Noah
czwartek, 26 listopada, 2020
Urartu1 - 2Alashkert
Van3 - 1Shirak
poniedziałek, 23 listopada, 2020
Ararat-Armenia3 - 1Noah
niedziela, 22 listopada, 2020
Shirak0 - 3Urartu
sobota, 21 listopada, 2020
Pyunik0 - 0Van
Alashkert1 - 2Ararat
niedziela, 8 listopada, 2020
Noah0 - 0Ararat-Armenia
środa, 4 listopada, 2020
Van1 - 2Lori
wtorek, 3 listopada, 2020
Ararat4 - 0Shirak

Liga azerska terminarz - najbliższe mecze

sobota, 15 sierpnia, 2020
Van2:30 PMGandzasar
niedziela, 23 sierpnia, 2020
Ararat-Armenia3:30 PMGandzasar
piątek, 11 września, 2020
Shirak1:45 PMVan
sobota, 12 września, 2020
Gandzasar4:45 PMPyunik
wtorek, 22 września, 2020
Ararat2:30 PMArarat-Armenia
środa, 23 września, 2020
Gandzasar1:15 PMShirak
poniedziałek, 28 września, 2020
Noah1:30 PMVan
środa, 30 września, 2020
Ararat-Armenia1:15 PMPyunik
Shirak1:15 PMLori
Alashkert1:15 PMGandzasar
Ararat1:15 PMUrartu
piątek, 2 października, 2020
Gandzasar3:00 PMNoah
sobota, 17 października, 2020
Noah1:00 PMLori
niedziela, 18 października, 2020
Ararat3:30 PMGandzasar
czwartek, 22 października, 2020
Gandzasar1:30 PMLori
Ararat4:00 PMAlashkert
sobota, 24 października, 2020
Pyunik4:00 PMNoah
poniedziałek, 26 października, 2020
Gandzasar1:30 PMUrartu
piątek, 30 października, 2020
Ararat-Armenia1:00 PMAlashkert
sobota, 31 października, 2020
Gandzasar1:30 PMVan

Azerska Premier Liga – najwyższa klasa rozgrywkowa w klubowej piłce nożnej w Azerbejdżanie. W lidze występuje 8 drużyn. Sezon trwa od sierpnia do maja. Zwycięzca uczestniczy w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA od pierwszej rundy kwalifikacyjnej.

Azerska Premier League została funkcjonuje od 2007 roku i zastąpiła najwyższą Dywizję która istniała w latach 1992-2007.