Portal Megawyniki.pl to najnowsze źródło informacji na temat sportu.

Witryna składa się z kilku części. Najważniejszą z nich są wyniki na żywo dedykowane rozgrywkom sportowym z takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka czy też piłka ręczna. Znajdziemy w tym dziale nie tylko same wyniki meczu na żywo. Oprócz wyniku prezentujemy również inne statystyki, które są aktualizowane na bieżąco. Szczególnie docenią to miłośnicy najbardziej popularnej dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna. Dział wyniki na żywo piłka nożna prezentuje oprócz wyniku spotkania również inne dane. Mogą być to składy wyjściowe obu walczących drużyn, statystyki zmian, żółte i czerwone kartki a nawet aktualizowana na bieżąco tabela live. Stopień zaawansowania statystyk piłkarskich będzie zależeć tutaj od popularności ligi.

Kolejną częścią portalu są tabele ligowe. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w części, która prezentuje wyniki na żywo można zetknąć się z funkcjonalnością aktualizowanej na bieżąco tabeli live. Jednak żadna liga nie gra codziennie. Dlatego w odrębnym dziale prezentujemy tabele kilkunastu najważniejszych i najciekawszych lig piłki nożnej. Powinny być one aktualizowane po każdej kolejce.

Prezentujemy również statystyki najlepszych strzelców w najważniejszych ligach piłkarskich. Podobnie jak w przypadku tabel ligowych, statystyka najlepszych strzelców powinna być aktualizowana po każdej kolejce ligowej. Statystyki te nie ograniczają się wyłącznie do prezentowania nazwiska strzelca oraz liczby goli, które strzelił. W tej statystyce uwzględniamy również liczbę zagranych spotkań, asyst oraz bramek, które zostały strzelone z rzutu karnego.

Odrębną częścią portalu jest terminarz ligowy. Podobnie jak w przypadku tabel ligowych oraz statystyki najlepszych strzelców, terminarz obejmuje największe i najbardziej popularne ligi piłkarskie na świecie. Co kryje się w tym dziale? Prezentowana jest najbliższa kolejka ligowa, która odbędzie się w danych rozgrywkach.