Close

Tabela Ligi południowoafrykańskiej

#TeamMPWDLFAGP
1Mamelodi Sundowns6510110+1116
2SuperSport United7430102+815
3Royal AM6402127+512
4Stellenbosch6330105+512
5Sekhukhune United732264+211
6Golden Arrows62311110+19
7Orlando Pirates623176+19
8Kaizer Chiefs723288+09
9AmaZulu614144+07
10Baroka721457-27
11Maritzburg United620458-36
12Cape Town City613236-36
13Swallows612317-65
14Chippa United7124310-75
15Marumo Gallants502316-52
16TS Galaxy6024411-72

Liga południowoafrykańska wyniki

sobota, 16 października, 2021
Kaizer Chiefs4 - 0Chippa United
SuperSport United2 - 0Baroka
Sekhukhune United1 - 0Cape Town City
niedziela, 3 października, 2021
Mamelodi Sundowns3 - 0Swallows
Golden Arrows3 - 1Marumo Gallants
Royal AM2 - 1Maritzburg United
sobota, 2 października, 2021
Cape Town City1 - 1Orlando Pirates
Baroka1 - 1Stellenbosch
AmaZulu1 - 1Kaizer Chiefs
TS Galaxy0 - 1Sekhukhune United
Chippa United0 - 0SuperSport United
niedziela, 26 września, 2021
Marumo Gallants0 - 0Kaizer Chiefs
Royal AM4 - 2TS Galaxy
sobota, 25 września, 2021
Stellenbosch2 - 1Chippa United
SuperSport United2 - 1Maritzburg United
Sekhukhune United1 - 1Golden Arrows
Orlando Pirates0 - 2Mamelodi Sundowns
AmaZulu1 - 0Baroka
piątek, 24 września, 2021
Swallows0 - 0Cape Town City

Liga południowoafrykańska terminarz - najbliższe mecze

środa, 15 września, 2021
Cape Town City6:00 PMMarumo Gallants
niedziela, 17 października, 2021
Swallows3:30 PMStellenbosch
wtorek, 19 października, 2021
Marumo Gallants3:30 PMRoyal AM
TS Galaxy5:30 PMAmaZulu
środa, 20 października, 2021
Golden Arrows3:30 PMMamelodi Sundowns
Maritzburg United5:30 PMOrlando Pirates
sobota, 23 października, 2021
Maritzburg United3:30 PMTS Galaxy
Cape Town City5:30 PMGolden Arrows
niedziela, 24 października, 2021
Chippa United3:30 PMSwallows
SuperSport United5:30 PMKaizer Chiefs
środa, 27 października, 2021
Stellenbosch3:30 PMMarumo Gallants
Baroka3:30 PMMamelodi Sundowns
Sekhukhune United5:30 PMAmaZulu
czwartek, 28 października, 2021
Orlando Pirates5:30 PMRoyal AM
wtorek, 2 listopada, 2021
Royal AM6:00 PMSuperSport United
Golden Arrows6:00 PMSwallows
TS Galaxy6:00 PMBaroka
Kaizer Chiefs6:30 PMStellenbosch
Orlando Pirates6:30 PMSekhukhune United